Membrii ASUSM

 

Numele, Prenumele info Nr telefon E-mail Facultatea
Anastasia Vutcariov Președinte 060756606 nastasia.vitvi@gmail.com Matematica și Informatică
Corina Ciobanu Secretar 079471281 ciobanucorina98@gmail.com Limbi și literaturi străine
Petru Moraru VicePreședinte 068805768 moraru.petru.petru@gmail.com Drept
Radu Mereniuc VicePreședinte 079123246 radu.m.workmail@gmail.com Chimie și Tehnologie Chimică
Olimpiada Zmeu 09.05.1997 079306225 olimpiada.zmeu@gmail.com Matematica și Informatica
Alexandra Tcaci 26.04.1999 068459572 d_t_93@mail.ru Științe Economice
Alexandru Cemacenco Director Departament REL. EX. 060571704 cemacenco98@gmail.com FRIȘPA
Natalia Zaporojanu 31.08.1997 078630695 moldova348@gmail.com Istorie și Filosofie
Valentina Malenchi 12.02.2000 068969617 malenchi.valentina5@mail.ru FRIȘPA
Cristian Bivol 12.03.1999 078755781 CB-cristi-bivol@mail.ru Științe Economice, Business și Administrare
Elena Malanici 14.07.1997 068127075 malanici.elena@gmail.com Litere
Iulian Criminceanu Director Departament ACADEMIC 069840638 iulian.criminceanu@gmail.com Istorie și Filosofie
Cristina Goncear 09.02.1999 068253704 Goncear.kristina@gmail.com Biologie și Pedologie
Nicoleta Bucșan 23.05.1998 068131765 nbucsan.98@mail.ru Jurnalism și Științe ale Comunicării
Anatolie Scutari Director Departament FUNDRAISING 069025749 Scutari.Anatolie@gmail.com FPȘEASAS(psihologie)
Victoria Musienco 07.06.1997 060156307 Vmusienco@gmail.com Fizică și Inginerie
Victoria Vovcenco 20.03.1997 078424701 vovcenco97@mail.ru Litere
Vladimir Coițan Director Departament CULTURĂ ȘI DIVER. 061015995 vladimir.koytsan@gmail.com Fizică și Inginerie
Nica Moțpan 06.10.1999 069142345 motsoum@gmail.com Biologie și Pedologie
Mihaela Ursachi 16.11.1998 076081964 ursachimihaela1198@gmail.com Chimie și Tehnologie Chimică
Emilia Vorobiov 02.07.2000 060157088 emmyshor2@gmail.com FPȘEASAS(psihologie)
Valeria Burduja Director Departament PR&Marketing 060431637 valeriaburduja@gmail.com FJȘC