Rectorul USM, dr., conf. univ. Igor Șarov invită membrii comunității studențești și reprezentanții studenților în Autoguvernarea Studenților USM la „Ora Rectorului”.
Întâlnirea va avea loc joi, 4 noiembrie 2021, la ora 18.00, în regim de videoconferință.
La acest eveniment online, participanții vor avea ocazia să discute cu rectorul dr. conf. univ. Igor Șarov despre situația privind imunizarea împotriva virusului COVID-19 la USM, perspectivele de revenire în sălile de curs, provocările viitorului, alte subiecte care îi preocupă, precum și să-și transmită gândurile, părerile și propunerile lor pentru ameliorarea calității studiilor și vieții studențești.
Link-ul de conectare la videoconferință este:
https://us02web.zoom.us/j/81570412153?pwd=RFVBVXBKdUp5TGJyQXBIS0t0dkRZUT09
Meeting ID: 815 7041 2153
Passcode: 313280


Română
English

