Cu ocazia Zilei Internaționale a femeii, Vă adresez cele mai calde urări de bine. Vă doresc să fiți sănătoase, să continuați să realizați lucruri mărețe și să fiți fericite și împlinite în fiecare zi!
Doamnelor și Domnișoarelor, îmi exprim întreaga recunoștință pentru toată dăruirea cu care realizați activitățile în cadrul universității noastre, fie că educați noi generații de specialiști, fie că studiați pentru a deveni profesioniste desăvârșite.
Zi de zi inspirați, susțineți și contribuiți la dezvoltarea frumoasei noastre comunități unversitare, dar și a întregii societăți.
Fără voi, femeile, viața nu ar fi mai tristă, viața nu ar exista!
Mă închin în fața Dumneavoastră!
Rectorul USM,
Igor ȘAROV


English
Русский

