Astăzi am celebrat o generație de tineri ambițioși, creativi și pasionați de știință, tehnologie și inovație. După ani de muncă, provocări și reușite, absolvenții programelor de Licență și Master și-au primit diplomele și pornesc spre noi oportunități profesionale.
Absolvenții au fost felicitați în cadrul unei ceremonii festive de conducerea facultății, profesori și membrii familiei.
Fiecare diplomă reprezintă o poveste de perseverență, curaj și dorință de a face diferența.
Dragi absolvenți, vă felicităm pentru această realizare și vă dorim să transformați cunoștințele acumulate în proiecte de succes, descoperiri valoroase și cariere remarcabile!
Suntem mândri de voi și vă așteptăm mereu cu drag acasă, la USM!


English
Русский










