Vara este despre celebrarea reușitelor academice, încheierea unei etape importante și începutul unui nou capitol. Astăzi, absolvenții Institutului de Educație Fizică și Sport (IEFS-USM) au pășit cu încredere spre viitoarea lor carieră, având în mâini dovada muncii și a dedicării: diploma de studii!
Peste 400 de absolvenți ai Facultăților de Kinetoterapie, Educație Fizică și Sport, și de Științe ale Securității și-au primit diplomele, încununând ani plini de efort, perseverență și performanță.
Festivitatea a fost marcată și de Gala Performanțelor, un moment special în cadrul căruia studenții cu rezultate academice remarcabile au fost distinși cu Diplome de Excelență.
Le urăm succes pe noul drum și realizări profesionale excepționale! Felicitări, dragi absolvenți!


English
Русский






